Strona Parafii pw. Świętego Marcina w Gostyninie

OVERVIEW

This web site parafiaswmarcina.pl presently has a traffic classification of zero (the smaller the more users). We have audited one page inside the web site parafiaswmarcina.pl and found three websites referring to parafiaswmarcina.pl.

PARAFIASWMARCINA.PL RANKINGS

This web site parafiaswmarcina.pl is seeing variant quantities of traffic all round the year.
Traffic for parafiaswmarcina.pl

Traffic ranking (by month) for parafiaswmarcina.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiaswmarcina.pl

Strona Główna

Czerwiec to także czas podsumowania dorobku artystycznego dla wielu twórców, do których jest również zaliczony p. Rzeźbiarz zaprosił uczestników WTZ na prezentację swoich dzieł oraz na słodki poczęstunek, który odbył się w naturalnym otoczeniu przydomowego ogródka. Powitanie lata w WTZ odbyło się wśród hucznej zabawy. Cała sala tańczyła w rytm muzyki disco - polo oraz muzycznych hitów lat 8.

WHAT DOES PARAFIASWMARCINA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiaswmarcina.pl Mobile Screenshot of parafiaswmarcina.pl Tablet Screenshot of parafiaswmarcina.pl

PARAFIASWMARCINA.PL HOST

Our web crawlers revealed that the main root page on parafiaswmarcina.pl took one thousand five hundred and thirty-one milliseconds to download. I could not discover a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider parafiaswmarcina.pl not secure.
144.76.104.67

I revealed that parafiaswmarcina.pl is weilding the Apache operating system.

Strona Parafii pw. Świętego Marcina w Gostyninie

CONTENT

This web site had the following in the homepage, "20 marca 1951 w Szopienicach Biskup Płocki od 2007 roku,." Our analyzers noticed that the web site stated " Katolicką Agencję Informacyjną tworzy zespół wysokiej klasy dziennikarzy." The Website also said " Dla wierzących, wątpiących i poszukujących - wiara." The website's header had Gostynin as the most important optimized keyword. It is followed by parafia, św. Marcin, and Parafia św. Marcina w Gostyninie which isn't as highly ranked as Gostynin. The next words parafiaswmarcina.pl uses is ks. Ryszard Kruszewski. x.Dziekan was included and could not be seen by search parsers.

VIEW SIMILAR BUSINESSES

Parafia Świętej Rodziny

Parafia Świętej Rodziny na Zaciszu w Warszawie. Wyjazd integracyjny scholi - Niegów 2016. Słupno - inegracja scholankowa - 23. Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców TALENT. Grupa mam z małymi dziećmi. Spotkanie z Dorotą Cichocką, grafikiem.

Kościół w Sycowie

Strona internetowa parafii jest zmieniana. Prosimy cierpliwie oczekiwać nowej szaty strony i bezbłędnego funkcjonowania. w szpitalu będą odprawiane w środy o g. 30 i w niedzielę o 15. 30! Nawiedzenie domów przez Jasnogórska Panią. Spotkania odbywają się w pierwszy i ostatnia czwartek miesiąca o g.

Parafia Św. Bartłomieja Apostoła w Szczekocinach

W dzień liturgicznej Uroczystości Zwiatowania Pańskiego, czyli 09 kwietnia, zapraszamy na mszę świętą o godz. Nasza kaplica cmentarna nosi ten tytuł, dlatego najbliższa n.

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Mikołaja

Powołania zakonne i kapłańskie z naszej parafii. Modlitwa o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Prace gospodarcze od 2002 r. Biuro Parafialne czynne w środy w godz. W pilnych sprawach kontakt telefoniczny. Tel 58 676 15 18. 66 8351 0003 0033 8220 2000 0010. Prace gospodarcze od 2002 r.

Sts. Peter and Paul Roman Catholic Church - Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła -Tacoma, WA.

Sts Peter and Paul Parish in Tacoma, WA. Parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła.